O kapele

Kapela Infinity vznikla 20. 2. 2016 ve zkušebně v pražských Vršovicích a již tři měsíce nato odehrála svůj první koncert v klubu Mandragora na Vinohradech. Následovaly dva roky poměrně intenzivního koncertování v dalších klubech, na venkovních i vnitřních akcích, soutěžích i menších festivalech či v pražském sále Lucerna, kde kapela zahrála na maturitním plese Gymnázia Opatov. Následovalo téměř dvouleté období, které se vedle pokračujícího pravidelného koncertování vyznačovalo také častými změnami v sestavě kapely, které provázely občasné pauzy.

V roce 2021 kapela vydala své první dva oficiální singly s videoklipy - 3D a Jedinej dárek. V létě kapela objela mnoho českých měst, festivalů, akcí i klubů. Aktuálně vychází další singl s videoklipem - píseň Ve tmě veď mě. Nahrávka vznikla v Nahrávacím studiu Klášter Teplá spoluprací s producentem Jiřím Chaloupkem, video natočil Miroslav Horký. Kromě toho Infinity v současné době koncertují po festivalech, městských akcích a klubech.  Kapela hraje vlastní tvorbu s českými texty, autorem většiny písní je Jan Kundrát.

Poslouchej naší hudbu na Spotify, koukej na naše videa na YouTube a sleduj okamžiky ze života kapely na Instagramu nebo Facebooku!  

Členové kapely

Jan Kundrát - zpěv a kytara


Tomáš Šulc - kytara


Michal Lipert - baskytara


Josef Kovařík - bicí a doprovodný zpěv


Naše hudba

© 2022 Infinity / Správce webu: Jan Kundrát.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!