Příběh naší kapely
Ze zkušebny na pódia

Poprvé jsme se sešli jako kapela na zkoušce v pražských Vršovicích dne 20. 2. 2016 a tento den proto bereme jako datum vzniku kapely. Pocházíme z různých koutů Prahy a k sobě jsme se dostali pomocí internetu. Začali jsme zkoušet velmi aktivně a brzy jsme uspořádali náš první koncert, který se konal v klubu Mandragora na Vinohradech 20. 5. 2016. Publikum tvořili vesměs naši známí, přesto byla účast neočekávaně vysoká. 

Následovaly koncerty v klubu Rockberry, na různých kulturních a společenských akcích, soutěžích a menších festivalech. Naše popularita vzrůstala a tak jsme se vydali hned koncem roku 2016 do studia a nahráli naše první singly: Jak se střídá noc a den a Raketa. Velmi důležité bylo pro naší kapelu také vystoupení 15. 1. 2018 v pražském sále Lucerna na maturitním plese Gymnázia Opatov. V současné době máme v repertoáru více než 30 písní s českými texty. Autorem drtivé většiny našich písní je Jan Kundrát, frontman kapely. 
Nyní se vracíme po pauze na pódia v Praze a okolí. Pokračujeme dále bez bubeníka Jonáše Máry, na jeho post nastoupil Vít Polák. Momentálně jsme v nové sestavě hráli na LadronkaFest 2018 a pořádali vlastní menší festival HoPeFest. Seznam koncertů, na kterých vás překvapíme novým zvukem, novými písněmi i show, naleznete zde.

Členové

Jan Kundrát
Jan Kundrát

Jan Kundrát

Jan Kundrát je frontman, zpěvák a kytarista kapely Infinity. Skládá hudbu a píše texty písní kapely a vystupuje ve funkci manažera. Studuje historii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Věk: 20 let

Petr Kuděj

Petr Kuděj je kytarista a doprovodný zpěvák kapely Infinity. Je studentem gymnázia Nad Kavalírkou a na kytaru hraje od šesti let. Také skládá písničky a spolupodílí se na propagování, organizaci koncertů a dalším chodu kapely.

Věk: 17 let

Petr Kuděj
Petr Kuděj
Vít Polák
Vít Polák

Vít Polák

Vít Polák studuje na Podkrušnohorském gymnáziu v Mostě. V kapele zaujímá post bubeníka od října 2018. Hraje na bicí od 3 let a již 11 let navštěvuje v Mostě místní ZUŠ. 

Věk: 17 let

Josef Vacek

Josef Vacek je studentem Pražské konzervatoře, kde je jeho hlavním oborem kytara. V kapele Infinity ovšem hraje na baskytaru a tvoří tak základ kapely na té nejnižší frekvenci. Žije východně od Prahy.

Věk: 18 let

Josef Vacek
Josef Vacek